Założycielka, Prezes Zarządu Fundacji White Grain.
Urodzona w 1986 roku. Absolwentka psychologii społecznej Uniwersytetu SWPS w Warszawie. Studiowała filozofię buddyjską w Międzynarodowym Buddyjskim Instytucie Karmapy (KIBI) w New Delhi (Indie) w latach 2012-2016. Pierwszy raz przyjechała do Nepalu w 2011 roku, na stałe przeprowadziła się w 2016 roku.
Od pierwszej krótkiej wizyty w 2011 roku, Magda zainteresowała się Nepalem, szczególnie Stupą Swayambhu.
Dużo bliższy związek z Nepalem Magda nawiązała po trzęsieniu ziemi w 2015 roku. ?Wyjechałam z Nepalu do Kalimpongu dwa dni przed trzęsieniem. Wróciłam 10 dni później, żeby pomagać jak tylko było można?. W tamtym okresie Magda współpracowała prywatnie z przyjaciółmi, organizując wyjazdy do wielu wiosek nepalskich z niezbędną pomocą. Zaczynając od dostaw jedzenia, materacy do spania, budowania tymczasowych schronień dla ludzi.
?To był okres w którym wytworzyła się pewnego rodzaju dużo bliższa więź z ludźmi. To było niesamowite, jechać do wioski przez wiele godzin, spotkać się z ludźmi którzy stracili wszystko, poza nadzieją i wdzięcznością za jakąkolwiek pomoc?
W kwietniu 2017 roku Magda zdecydowała kontynuować wsparcie i projekty w Nepalu oficjalnie. W ten sposób została zarejestrowana fundacja White Grain. Szczególnie związana jest z klasztorem buddyjskim na wzgórzu Swayambhu, który został zniszczony w trakcie trzęsienia ziemi. Dzięki Fundacji White Grain Magda zorganizowała klasę, nauczycieli, wsparcie zdrowotne dla mnichów klasztoru, którzy przez lata mieszkali tymczasowo w pobliskim instytucie.
Tłumaczka wykładów buddyjskich z języka angielskiego oraz książek z naukami o buddyzmie. Pierwsze wydane tłumaczenie: Ścieżka do Przebudzenia: Siedmiopunktowy trening umysłu prowadzący do oświeconego i szczęśliwego życia, autorstwa buddyjskiego mistrza Szamara Rinpocze.
Fotograf i grafik z zamiłowania.